Kameralny kompleks trzech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z zagospodarowaną działką oraz ogrodzoną posesją, zlokalizowany w Wieliczce przy ul. Chabrowej (300 m od granicy z Krakowem). Najbliższe otoczenie to lasy i tereny zielone, które tworzą cudowny klimat i przestrzeń do życia w spokoju i bezpieczeństwie. Położenie inwestycji z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, w przyjaznym sąsiedztwie, pozwoli Państwu delektować się spokojem we własnych ogródkach. Doskonała lokalizacja pozwala w dwie minuty dojechać do węzła autostrady A4, w kilkanaście minut dostać się samochodem lub komunikacją miejską do centrum Krakowa, a także do portu lotniczego Balice.

W najbliższym sąsiedztwie naszych domów znajduje się niezbędna infrastruktura:

- Szkoły: Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce, Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie

- Przedszkola: Przedszkole Artystyczno-Językowe, Przedszkole „Skakanka”, Akademia Malucha „Bratki”, Samorządowe Przedszkole nr 176 w Krakowie. Samorządowe Przedszkole nr 4 w Wieliczce.

- Obiekty sportowe i rekreacyjne: Centrum  Edukacyjno Rekreacyjne „Solne Miasto”, Com-Com Zone Prokocim, „Orlik” przy SP nr 4 w Wieliczce, Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce.

- Centra handlowe: CH Tesco i OBI ul. Wielicka w Krakowie,

- sklepy: Delikatesy Metro, Lidl, Intermarche, Biedronka.

- restauracje: Soray, Pałacyk Wielicki.

- Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie.

- Atutem inwestycji jest bliskość przystanków autobusowych, szczególnie ważna dla osób korzystających z komunikacji zbiorowej.

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, z pełną własnością gruntu, wolne od jakichkolwiek obciążeń hipotecznych. Planowany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2019/I kwartał 2020 r.